Pasen staat natuurlijk in het teken van eieren! Met de kruidige eiersalade zet je iets bijzonders op tafel bij het paasontbijt of de brunch. Aan deze salade kun je ook gemakkelijk je eigen draai geven. Denk aan een mediterrane eiersalade met feta, een eiersalade met kerrie, cashewnoten, koriander en bosui of heel simpel een eiersalade met grove mosterd en verse dragon. Het wordt vast weer een heel gezellige Pasen met natuurlijk ook eieren rapen!
Bereidingswijze
- Kook de eieren in ruim water in 8-10 minuten tot de dooiers gestold zijn. Giet de eieren in een vergiet af en spoel ze even met koud water, zodat het kookproces stopt en de eieren niet nagaren. Laat de eieren afkoelen tot lauw.
- Knip de sprietjes bieslook in kleine stukjes en hak intussen de peterselie en dragon fijn.
- Pel de eieren en snijd ze op een plank in stukjes. Doe alles over in een diep bord en prak het eimengsel met een vork heel fijn.
- Meng de mayonaise en kurkuma erdoor en voeg zout en peper naar smaak toe. Schep vervolgens de fijngehakte kruiden erdoor.
- Doe de salade over in een mooie, wijde schaal en garneer met een tomaatje en verse kruiden. Lekker bij de Paasbrunch en ook op een toastje bij de borrel.
